IR02RU391K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IR02RU391K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IR-2 390 10% R36
Podatkovni listi: IR02RU391K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IR02RU391K
Številka dela IR02RU391K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-2 390 10% R36 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5482 pcs Podatkovni list IR02RU391K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija IR
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 6.5MHz
Lastnosti - natančen opis 390µH Unshielded Inductor 40mA 35 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 35 Ohm Max Trenutna ocena 40mA