IR04BH680J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IR04BH680J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IR-4 68 5% B08
Podatkovni listi: IR04BH680J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IR04BH680J
Številka dela IR04BH680J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-4 68 5% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5406 pcs Podatkovni list IR04BH680J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ščitenje Unshielded Serija IR
Ocene - Q @ Frek 55 @ 2.5MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 11MHz
Lastnosti - natančen opis 68µH Unshielded Inductor 156mA 3.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max Trenutna ocena 156mA