IR04ER5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IR04ER5R6K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IR-4 5.6 10% ER E2
Podatkovni listi: IR04ER5R6K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IR04ER5R6K
Številka dela IR04ER5R6K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IR-4 5.6 10% ER E2 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5813 pcs Podatkovni list IR04ER5R6K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.180" Dia x 0.385" L (4.57mm x 9.78mm)
Ščitenje Unshielded Serija IR
Ocene - Q @ Frek 45 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 60MHz
Lastnosti - natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 495mA 32 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 32 Ohm Max Trenutna ocena 495mA