IRF01BH4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRF01BH4R7K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IRF-1 4.7 10% B08
Podatkovni listi: IRF01BH4R7K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije IRF01BH4R7K
Številka dela IRF01BH4R7K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-1 4.7 10% B08 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5177 pcs Podatkovni list IRF01BH4R7K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija IRF
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 75MHz
Lastnosti - natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 530mA 350 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 530mA