IRF24ER1R0K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: IRF24ER1R0K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka IRF-24 1 10% ER E3
Podatkovni listi: IRF24ER1R0K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije IRF24ER1R0K
Številka dela IRF24ER1R0K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis IRF-24 1 10% ER E3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 725347 pcs Podatkovni list IRF24ER1R0K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.118" Dia x 0.276" L (3.00mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija IRF-24
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25.2MHz
Pakiranje - Paket / primer Axial
delovna temperatura -20°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna 135MHz Lastnosti -
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 815mA 180 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max
Trenutna ocena 815mA Tok - nasičenost -