ISC1008ER100M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC1008ER100M
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 10UH 250MA 950 MOHM
Podatkovni listi: ISC1008ER100M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC1008ER100M
Številka dela ISC1008ER100M Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 10UH 250MA 950 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179066 pcs Podatkovni list ISC1008ER100M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm)
Ščitenje Shielded Serija ISC-1008
Ocene - Q @ Frek 38 @ 1MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.106" (2.70mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 250mA 950 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Trenutna ocena 250mA Tok - nasičenost -