ISC1210EB3R3J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB3R3J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC1210EB3R3J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: ISC1210EB3R3J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC1210EB3R3J
Številka dela ISC1210EB3R3J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 108568 pcs Podatkovni list ISC1210EB3R3J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ščitenje Shielded Serija ISC-1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 60MHz natančen opis 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Trenutna ocena 270mA