ISC1210ER220J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210ER220J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISC1210ER220J
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD
Podatkovni listi: ISC1210ER220J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ISC1210ER220J
Številka dela ISC1210ER220J Proizvajalec Dale / Vishay
Opis FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 137408 pcs Podatkovni list ISC1210ER220J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
Ščitenje Shielded Serija ISC-1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.52MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Iron Powder
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 22µH Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm)
Frekvenca - Samozadostna 16MHz natančen opis 22µH Shielded Wirewound Inductor 150mA 3.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Trenutna ocena 150mA