M55342E06B690ARWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E06B690ARWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342E06B690ARWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 690 OHM 0.1% 0.15W 0705
Podatkovni listi: M55342E06B690ARWS.pdf
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342E06B690ARWS
Številka dela M55342E06B690ARWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 690 OHM 0.1% 0.15W 0705 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18702 pcs Podatkovni list M55342E06B690ARWS.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0705 Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705 Odpornost 690 Ohms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Tray
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena M55342E06B690ARWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 690 Ohms ±0.1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film