M55342E08B20B0RTI
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E08B20B0RTI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342E08B20B0RTI
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 0.1% 0.8W 2010
Podatkovni listi: M55342E08B20B0RTI.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342E08B20B0RTI
Številka dela M55342E08B20B0RTI Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 20K OHM 0.1% 0.8W 2010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 17286 pcs Podatkovni list M55342E08B20B0RTI.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2010 Velikost / dimenzija 0.209" L x 0.098" W (5.31mm x 2.49mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM2010 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2010 (5025 Metric) Druga imena M55342E08B20B0RTI-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 20 kOhms ±0.1% 0.8W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film