M55342E09B10E0RWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E09B10E0RWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342E09B10E0RWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 10K OHM 1% 1W 2512
Podatkovni listi: M55342E09B10E0RWS.pdf
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342E09B10E0RWS
Številka dela M55342E09B10E0RWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 10K OHM 1% 1W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 14912 pcs Podatkovni list M55342E09B10E0RWS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.259" L x 0.124" W (6.58mm x 3.15mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM2512 Odpornost 10 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tray
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena M55342E09B10E0RWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 10 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film