M55342E10B39H0RWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E10B39H0RWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342E10B39H0RWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 39K OHM 2% 1/2W 1010
Podatkovni listi: M55342E10B39H0RWS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M55342E10B39H0RWS
Številka dela M55342E10B39H0RWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 39K OHM 2% 1/2W 1010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 20713 pcs Podatkovni list M55342E10B39H0RWS.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1010 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.100" W (2.67mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1010 Odpornost 39 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard Druga imena M55342E10B39H0RWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 39 kOhms ±2% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film