M55342E12B20B0RT1
Dale / VishayDale / Vishay
M55342E12B20B0RT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342E12B20B0RT1
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: M55342E12B20B0RT1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342E12B20B0RT1
Številka dela M55342E12B20B0RT1 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 65648 pcs Podatkovni list M55342E12B20B0RT1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Odpornost 20 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena M55342E12B20B0RT1-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 20 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
M55342E12B20B0RWI
M55342E12B20B0RWI
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 20K OHM 0.1% 1/10W 0603
Na zalogi: 15419 pcs
Prenesi: M55342E12B20B0RWI.pdf
RFQ
M55342E12B20B0RT5
M55342E12B20B0RT5
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 52632 pcs
Prenesi: M55342E12B20B0RT5.pdf
RFQ
M55342E12B20B0R
M55342E12B20B0R
Proizvajalci: TT Electronics