M55342H02B51G0RWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H02B51G0RWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342H02B51G0RWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 51 OHM 2% 1/8W 0505
Podatkovni listi: M55342H02B51G0RWS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M55342H02B51G0RWS
Številka dela M55342H02B51G0RWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 51 OHM 2% 1/8W 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21627 pcs Podatkovni list M55342H02B51G0RWS.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0505 Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0505 Odpornost 51 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tray
Paket / primer 0505 (1313 Metric) Druga imena M55342H02B51G0RWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 51 Ohms ±2% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0505 (1313 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film