M55342H03B1K10RWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H03B1K10RWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342H03B1K10RWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.1K OHM 5% 1/5W 1005
Podatkovni listi: M55342H03B1K10RWS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342H03B1K10RWS
Številka dela M55342H03B1K10RWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.1K OHM 5% 1/5W 1005 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 23442 pcs Podatkovni list M55342H03B1K10RWS.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1005 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.050" W (2.67mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1005 Odpornost 1.1 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard Druga imena M55342H03B1K10RWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 1.1 kOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film