M55342H06B412ERT5
Vishay DaleVishay Dale
M55342H06B412ERT5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342H06B412ERT5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 412K OHM 1% 0.15W 0705
Podatkovni listi: M55342H06B412ERT5.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342H06B412ERT5
Številka dela M55342H06B412ERT5 Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 412K OHM 1% 0.15W 0705 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 66839 pcs Podatkovni list M55342H06B412ERT5.pdf
Voltage Rating - AC R (0.01%) Napetost - delo 0.15W
Napetost - razčlenitev 0705 Debelina (maks.) ±50ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0705
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0805 (2012 Metric)
Druga imena M55342H06B412ERT5-MIL delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Številka izdelka proizvajalca M55342H06B412ERT5 Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive FIFO's 2
Razširjen opis 412k Ohm ±1% 0.15W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 412K OHM 1% 0.15W 0705 Premaz, tip ohišja Thin Film