M55342H10B294DPWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342H10B294DPWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342H10B294DPWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 294 OHM 1% 1/2W 1010
Podatkovni listi: M55342H10B294DPWS.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342H10B294DPWS
Številka dela M55342H10B294DPWS Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 294 OHM 1% 1/2W 1010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 21643 pcs Podatkovni list M55342H10B294DPWS.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1010 Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.100" W (2.67mm x 2.54mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1010 Odpornost 294 Ohms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard Druga imena M55342H10B294DPWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak P (0.1%)
natančen opis 294 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film