M55342K01B4E64RWSV
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K01B4E64RWSV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342K01B4E64RWSV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.64K OHM 1% 1/20W 0502
Podatkovni listi: M55342K01B4E64RWSV.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342K01B4E64RWSV
Številka dela M55342K01B4E64RWSV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.64K OHM 1% 1/20W 0502 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18371 pcs Podatkovni list M55342K01B4E64RWSV.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0502 Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.025" W (1.40mm x 0.64mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0502 Odpornost 4.64 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tray
Paket / primer 0502 (1406 Metric) Druga imena M55342K01B4E64RWSV-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 4.64 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0502 (1406 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film