M55342K04B510JRWSV
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K04B510JRWSV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342K04B510JRWSV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 510 OHM 5% 0.15W 1505
Podatkovni listi: M55342K04B510JRWSV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M55342K04B510JRWSV
Številka dela M55342K04B510JRWSV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 510 OHM 5% 0.15W 1505 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 19749 pcs Podatkovni list M55342K04B510JRWSV.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1505 Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1505 Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Tray
Paket / primer Nonstandard Druga imena M55342K04B510JRWSV-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 510 Ohms ±5% 0.15W Chip Resistor Nonstandard Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film