M55342K10B161DRT0V
Vishay DaleVishay Dale
M55342K10B161DRT0V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342K10B161DRT0V
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 161 OHM 1% 1/2W 1010
Podatkovni listi: M55342K10B161DRT0V.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije M55342K10B161DRT0V
Številka dela M55342K10B161DRT0V Proizvajalec Vishay Dale
Opis RES SMD 161 OHM 1% 1/2W 1010 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 18329 pcs Podatkovni list M55342K10B161DRT0V.pdf
Voltage Rating - AC R (0.01%) Napetost - delo 0.5W, 1/2W
Napetost - razčlenitev 1010 Debelina (maks.) ±100ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.105" L x 0.100" W (2.67mm x 2.54mm) Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1010
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1010
Druga imena M55342K10B161DRT0V-MIL delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Številka izdelka proizvajalca M55342K10B161DRT0V Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive FIFO's 2
Razširjen opis 161 Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1010 Military, Non-Inductive Thin Film ESR (upornost ekvivalentne serije) ±1%
Opis RES SMD 161 OHM 1% 1/2W 1010 Premaz, tip ohišja Thin Film