M55342K12B6B81RWS
Dale / VishayDale / Vishay
M55342K12B6B81RWS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M55342K12B6B81RWS
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.81KOHM 0.1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: M55342K12B6B81RWS.pdf
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M55342K12B6B81RWS
Številka dela M55342K12B6B81RWS Proizvajalec Dale / Vishay
Količina na voljo 19404 pcs Podatkovni list M55342K12B6B81RWS.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM0603 Odpornost 6.81 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tray
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena M55342K12B6B81RWS-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.84mm)
Lastnosti Military, Non-Inductive Stopnja napak R (0.01%)
natančen opis 6.81 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military, Non-Inductive Thin Film Sestava Thin Film