M8340102K1002GAD04
Dale / VishayDale / Vishay
M8340102K1002GAD04 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: M8340102K1002GAD04
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP
Podatkovni listi: M8340102K1002GAD04.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije M8340102K1002GAD04
Številka dela M8340102K1002GAD04 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 8 RES 10K OHM 16DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 16109 pcs Podatkovni list M8340102K1002GAD04.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 16-DIP Velikost / dimenzija 0.850" L x 0.250" W (21.59mm x 6.35mm)
Serija Military, MIL-PRF-83401/02, RZ020 Resistor-Ratio-Drift -
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 10k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 16-DIP (0.300", 7.62mm) Druga imena 1135-1065-5
1135-1065-5-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 8
Število zatičev 16 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.155" (3.94mm)
natančen opis 10k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 16-DIP (0.300", 7.62mm) Vrsta tokokroga Isolated