MORNTA4991QT5
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MORNTA4991QT5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 4 RES 4.99K OHM 8TSSOP
Podatkovni listi: MORNTA4991QT5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MORNTA4991QT5
Številka dela MORNTA4991QT5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 4 RES 4.99K OHM 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27233 pcs Podatkovni list MORNTA4991QT5.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Serija MORN Resistor-Ratio-Drift ±1 ppm/°C
Ratio Matching Resistor ±0.01% Odpornost (Ohms) 4.99k
Moč na element 50mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Druga imena 541-2480-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število uporov 4
Število zatičev 8 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm)
natančen opis 4.99k Ohm ±0.05% 50mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±25ppm/°C 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Vrsta tokokroga Isolated