MR102250R00BAE66
Dale / VishayDale / Vishay
MR102250R00BAE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR102250R00BAE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 250 OHM 0.175W 0.1% AXIAL
Podatkovni listi: MR102250R00BAE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR102250R00BAE66
Številka dela MR102250R00BAE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 250 OHM 0.175W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39844 pcs Podatkovni list MR102250R00BAE66.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.187" Dia x 0.375" L (4.75mm x 9.52mm)
Serija MR100 Odpornost 250 Ohms
Moč (Watts) 0.175W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena MR102-250-.1
MR102-250-.1%
MR102-250-.1%-ND
delovna temperatura -55°C ~ 145°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 250 Ohms ±0.1% 0.175W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sestava Wirewound