MR106100R00BAE66
Dale / VishayDale / Vishay
MR106100R00BAE66 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MR106100R00BAE66
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RESISTOR 100 OHM 1/4W .1% WW
Podatkovni listi: MR106100R00BAE66.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MR106100R00BAE66
Številka dela MR106100R00BAE66 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RESISTOR 100 OHM 1/4W .1% WW Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36194 pcs Podatkovni list MR106100R00BAE66.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.250" Dia x 0.500" L (6.35mm x 12.70mm)
Serija MR100 Odpornost 100 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial Druga imena MR106-100-.1
MR106-100-.1%
MR106-100-.1%-ND
delovna temperatura -55°C ~ 145°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 100 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Wirewound Sestava Wirewound