MRS-1298R010FE1401
Dale / VishayDale / Vishay
MRS-1298R010FE1401 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MRS-1298R010FE1401
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 0.01 OHM 25A 1% RADIAL
Podatkovni listi: MRS-1298R010FE1401.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MRS-1298R010FE1401
Številka dela MRS-1298R010FE1401 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 0.01 OHM 25A 1% RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 65922 pcs Podatkovni list MRS-1298R010FE1401.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.600" L x 0.215" W (15.24mm x 5.46mm)
Serija MRS1298 Odpornost 10 mOhms
Moč (Watts) 6.3W Pakiranje Bulk