MSP06A03180RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP06A03180RGEJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSP06A03180RGEJ
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 3 RES 180 OHM 6SIP
Podatkovni listi: MSP06A03180RGEJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
456 pcs
532 pcs
1026 pcs
5016 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSP06A03180RGEJ
Številka dela MSP06A03180RGEJ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 3 RES 180 OHM 6SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56076 pcs Podatkovni list MSP06A03180RGEJ.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 6-SIP Velikost / dimenzija 0.590" L x 0.090" W (14.99mm x 2.29mm)
Serija MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 180
Moč na element 300mW Pakiranje Tube
Paket / primer 6-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 3 Število zatičev 6
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) natančen opis 180 Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP