MSP08A014K70FEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP08A014K70FEJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSP08A014K70FEJ
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP
Podatkovni listi: MSP08A014K70FEJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1008 pcs
5012 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSP08A014K70FEJ
Številka dela MSP08A014K70FEJ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 7 RES 4.7K OHM 8SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57994 pcs Podatkovni list MSP08A014K70FEJ.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 8-SIP Velikost / dimenzija 0.790" L x 0.090" W (20.07mm x 2.29mm)
Serija MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 4.7k
Moč na element 200mW Pakiranje Tube
Paket / primer 8-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 7 Število zatičev 8
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.195" (4.95mm) natančen opis 4.7k Ohm ±1% 200mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 8-SIP