MSP10C01180RGEJ
Dale / VishayDale / Vishay
MSP10C01180RGEJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MSP10C01180RGEJ
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP
Podatkovni listi: MSP10C01180RGEJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
264 pcs
506 pcs
1012 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MSP10C01180RGEJ
Številka dela MSP10C01180RGEJ Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES ARRAY 9 RES 180 OHM 10SIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31921 pcs Podatkovni list MSP10C01180RGEJ.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 10-SIP Velikost / dimenzija 0.990" L x 0.090" W (25.15mm x 2.29mm)
Serija MSP Resistor-Ratio-Drift ±50 ppm/°C
Ratio Matching Resistor - Odpornost (Ohms) 180
Moč na element 250mW Pakiranje Tube
Paket / primer 10-SIP delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število uporov 9 Število zatičev 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.350" (8.89mm) natančen opis 180 Ohm ±2% 250mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 10-SIP