O016N002ABPP5N0000
Dale / VishayDale / Vishay
O016N002ABPP5N0000 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: O016N002ABPP5N0000
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka 16X2 BLUE CHARACTER OLED
Podatkovni listi: O016N002ABPP5N0000.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije O016N002ABPP5N0000
Številka dela O016N002ABPP5N0000 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis 16X2 BLUE CHARACTER OLED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8005 pcs Podatkovni list O016N002ABPP5N0000.pdf
Napetost - oskrba 5V Ogled območja 66.00mm L x 16.00mm W
Barva besedila Blue Serija -
Okvir L x W x H 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm Druga imena 541-3346
delovna temperatura - Število znakov 32
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 34 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik SPI
Dot Size 0.55mm x 0.65mm Vrsta zaslona OLED
Način prikaza Passive Format zaslona 16 x 2
natančen opis Character LCD Display Module Passive 5 x 8 Dots OLED SPI 80.00mm x 36.00mm x 10.00mm Velikost znakov 5.55mm H x 2.95mm W