PC-301R100KE66BKT
Dale / VishayDale / Vishay
PC-301R100KE66BKT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC-301R100KE66BKT
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES CHAS MNT 1.1 OHM 10%
Podatkovni listi: PC-301R100KE66BKT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PC-301R100KE66BKT
Številka dela PC-301R100KE66BKT Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES CHAS MNT 1.1 OHM 10% Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 37528 pcs Podatkovni list PC-301R100KE66BKT.pdf
Toleranca ±10% Temperaturni koeficient ±300ppm/°C
Velikost / dimenzija 2.953" L x 0.748" W (75.00mm x 19.00mm) Serija PC
Odpornost 1.1 Ohms Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Rectangular Case
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Montažna funkcija Brackets
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Vodilni stil Quick Connects, 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.748" (19.00mm) Lastnosti Flame Proof, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1.1 Ohms ±10% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor