PC9FJ101K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PC9FJ101K
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka PC 100 10% F09
Podatkovni listi: PC9FJ101K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PC9FJ101K
Številka dela PC9FJ101K Proizvajalec Dale / Vishay
Opis PC 100 10% F09 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5632 pcs Podatkovni list PC9FJ101K.pdf
Tip Molded Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.265" Dia (6.73mm)
Ščitenje Shielded Serija PC
Ocene - Q @ Frek 95 @ 2.5MHz
Pakiranje - Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 100µH
Višina - sedež (maks.) 0.270" (6.86mm) Frekvenca - Samozadostna 10.5MHz
Lastnosti - natančen opis 100µH Shielded Molded Inductor 333mA 2.15 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 2.15 Ohm Max Trenutna ocena 333mA
Tok - nasičenost 300mA