PLTU0603U1001LST5
Dale / VishayDale / Vishay
PLTU0603U1001LST5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PLTU0603U1001LST5
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1K OHM 0.01% 0.15W 0603
Podatkovni listi: PLTU0603U1001LST5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PLTU0603U1001LST5
Številka dela PLTU0603U1001LST5 Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1K OHM 0.01% 0.15W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13096 pcs Podatkovni list PLTU0603U1001LST5.pdf
Toleranca ±0.01% Temperaturni koeficient ±2ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Serija PLTU Odpornost 1 kOhms
Moč (Watts) 0.15W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-3061-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Stopnja napak - natančen opis 1 kOhms ±0.01% 0.15W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Corrosive, Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Thin Film