PTF651K3200BZBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF651K3200BZBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTF651K3200BZBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.32K OHM 1/4W 0.1% AXIAL
  • Sporočilo
Specifikacije PTF651K3200BZBF
Številka dela PTF651K3200BZBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.32K OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Odpornost 1.32 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 1.32 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film