PTF65470R00BXBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF65470R00BXBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTF65470R00BXBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 470 OHM 1/4W 0.1% AXIAL
  • Sporočilo
Specifikacije PTF65470R00BXBF
Številka dela PTF65470R00BXBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 470 OHM 1/4W 0.1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±15ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Odpornost 470 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
natančen opis 470 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film