PTF6554K900AYEK
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6554K900AYEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTF6554K900AYEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 54.9K OHM 1/4W 0.05% AXIAL
  • Sporočilo
Specifikacije PTF6554K900AYEK
Številka dela PTF6554K900AYEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 54.9K OHM 1/4W 0.05% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Odpornost 54.9 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 54.9 kOhms ±0.05% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film