PTF6560K400FYBF
Dale / VishayDale / Vishay
PTF6560K400FYBF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTF6560K400FYBF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 60.4K OHM 1/4W 1% AXIAL
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije PTF6560K400FYBF
Številka dela PTF6560K400FYBF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 60.4K OHM 1/4W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±10ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Serija PTF Odpornost 60.4 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C
Število zaključkov 2 Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 60.4 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Metal Film Sestava Metal Film