PTFT0603L2201JW
Dale / VishayDale / Vishay
PTFT0603L2201JW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTFT0603L2201JW
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 2.2K OHM 5% 0603
Podatkovni listi: PTFT0603L2201JW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTFT0603L2201JW
Številka dela PTFT0603L2201JW Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 2.2K OHM 5% 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4147 pcs Podatkovni list PTFT0603L2201JW.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija PTFT
Toleranca odpornosti ±5% Odpornost @ 25 ° C 2.2 kOhms
Moč - maks 75mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 2.2 kOhms 0603 (1608 Metric)