PTFT0805L1000JV
Dale / VishayDale / Vishay
PTFT0805L1000JV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTFT0805L1000JV
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 100 OHM 5% 0805
Podatkovni listi: PTFT0805L1000JV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTFT0805L1000JV
Številka dela PTFT0805L1000JV Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 100 OHM 5% 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4866 pcs Podatkovni list PTFT0805L1000JV.pdf
Paket naprave za dobavitelja 0805 Serija PTFT
Toleranca odpornosti ±5% Odpornost @ 25 ° C 100 Ohms
Moč - maks 100mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 100 Ohms 0805 (2012 Metric)