PTFT1206L1502JW
Dale / VishayDale / Vishay
PTFT1206L1502JW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTFT1206L1502JW
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka THERMISTOR PTC 15K OHM 5% 1206
Podatkovni listi: PTFT1206L1502JW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTFT1206L1502JW
Številka dela PTFT1206L1502JW Proizvajalec Dale / Vishay
Opis THERMISTOR PTC 15K OHM 5% 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3974 pcs Podatkovni list PTFT1206L1502JW.pdf
Paket naprave za dobavitelja 1206 Serija PTFT
Toleranca odpornosti ±5% Odpornost @ 25 ° C 15 kOhms
Moč - maks 125mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 15 kOhms 1206 (3216 Metric)