RCL0406196KFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL0406196KFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL0406196KFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 196K OHM 1/4W 0604 WIDE
Podatkovni listi: RCL0406196KFKEA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCL0406196KFKEA
Številka dela RCL0406196KFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 196K OHM 1/4W 0604 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3663558 pcs Podatkovni list RCL0406196KFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0406 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.063" W (1.00mm x 1.60mm)
Serija RCL Odpornost 196 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 0604 (1610 Metric), 0406 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 196 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor Wide 0604 (1610 Metric), 0406 Automotive AEC-Q200 Thick Film