RCL061247K0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL061247K0FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL061247K0FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47K OHM 3/4W 1206 WIDE
Podatkovni listi: RCL061247K0FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL061247K0FKEA
Številka dela RCL061247K0FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47K OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1197584 pcs Podatkovni list RCL061247K0FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija RCL Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Druga imena RCL47.0KCCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 47 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film