RCL06126R80JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL06126R80JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL06126R80JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.8 OHM 3/4W 1206 WIDE
Podatkovni listi: RCL06126R80JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL06126R80JNEA
Številka dela RCL06126R80JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 6.8 OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1305430 pcs Podatkovni list RCL06126R80JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija RCL Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Druga imena 541-2389-1
RCL6.8DCT
RCL6.8DCT-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 6.8 Ohms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film