RCL06128K20FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
RCL06128K20FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL06128K20FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 8.2K OHM 3/4W 1206 WIDE
Podatkovni listi: RCL06128K20FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL06128K20FKEA
Številka dela RCL06128K20FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 8.2K OHM 3/4W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1362529 pcs Podatkovni list RCL06128K20FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0612 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija RCL Odpornost 8.2 kOhms
Moč (Watts) 0.75W, 3/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 8.2 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200 Thick Film