RCL12181K20JNEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL12181K20JNEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL12181K20JNEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.2K OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: RCL12181K20JNEK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCL12181K20JNEK
Številka dela RCL12181K20JNEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.2K OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 526936 pcs Podatkovni list RCL12181K20JNEK.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Serija RCL Odpornost 1.2 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1812 (4532 Metric), 1218 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.2 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film