RCL121847R0JNEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL121847R0JNEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL121847R0JNEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47 OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: RCL121847R0JNEK.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL121847R0JNEK
Številka dela RCL121847R0JNEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47 OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463644 pcs Podatkovni list RCL121847R0JNEK.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Serija RCL Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Druga imena RCL47BDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 47 Ohms ±5% 1W Chip Resistor Wide 1812 (4532 Metric), 1218 Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film