RCL12184K70JNEK
Dale / VishayDale / Vishay
RCL12184K70JNEK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL12184K70JNEK
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 4.7K OHM 1W 1812 WIDE
Podatkovni listi: RCL12184K70JNEK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCL12184K70JNEK
Številka dela RCL12184K70JNEK Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 4.7K OHM 1W 1812 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 543865 pcs Podatkovni list RCL12184K70JNEK.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1218 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.181" W (3.20mm x 4.60mm)
Serija RCL Odpornost 4.7 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)