RCL1225383RFKEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL1225383RFKEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL1225383RFKEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 383 OHM 2W 2512 WIDE
Podatkovni listi: RCL1225383RFKEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL1225383RFKEG
Številka dela RCL1225383RFKEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 383 OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 295352 pcs Podatkovni list RCL1225383RFKEG.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serija RCL Odpornost 383 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 383 Ohms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film