RCL122562R0JNEG
Dale / VishayDale / Vishay
RCL122562R0JNEG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCL122562R0JNEG
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 62 OHM 2W 2512 WIDE
Podatkovni listi: RCL122562R0JNEG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCL122562R0JNEG
Številka dela RCL122562R0JNEG Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 62 OHM 2W 2512 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 260957 pcs Podatkovni list RCL122562R0JNEG.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1225 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm)
Serija RCL Odpornost 62 Ohms
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 2512 (6432 Metric), 1225 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 62 Ohms ±5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film