RCP0505B510RJED
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505B510RJED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCP0505B510RJED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 510 OHM 5% 1.4W 0505
Podatkovni listi: RCP0505B510RJED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCP0505B510RJED
Številka dela RCP0505B510RJED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 510 OHM 5% 1.4W 0505 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28964 pcs Podatkovni list RCP0505B510RJED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±150ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0505 Velikost / dimenzija 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Serija RCP Odpornost 510 Ohms
Moč (Watts) 1.4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0505 (1412 Metric) delovna temperatura -65°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.025" (0.64mm) Lastnosti Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 510 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film